KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14299136

nr 1429 9136

Jocke Ã…kerblom

(1906-1972), Sverige

Oljemålning, Signerad, daterad 1950, Cagnes Sur Mere. Olja på duk, 49x43, yttermått inklusive ram: 63x57 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

200 kr

måndag 1 november 2021
kl 18:18:48

1/11 15:44:30 1      150 kr
1/11 18:13:48 2      Vinnande bud

Jocke Ã…kerblom

Läs mer om Jocke Ã…kerblom